Podvojné účtovníctvo & Mzdy  & Dane & Reporting

VITAJTE V GMJ CONSULTING!

https://www.gmjconsulting.sk/

Naše služby

Každý náš klient je pre nás jedinečný a odlišný a preto sa naše služby snažíme vždy individuálne prispôsobiť potrebám zákazníka. Účtovníctvo pravidelne dopĺňame o spracovanie reportingu.  

Účtovníctvo

 

Vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti - vedenie hlavnej knihy, účtovného denníka, saldokonta, evidencia majetku a zásob, evidencia skladu, fakturácia, banka a pod.

gallery/undraw_finance_0bdk

Reporting 

 

Ak je účtovníctvo efektne doplnené aj o reporting, podnikateľ môže získať najlepší prehľad o tom ako jeho podnik prosperuje, kde sú jeho slabé miesta a kde je naopak zdroj jeho konkurenčnej sily. 

gallery/undraw_business_analytics_l92d

Mzdové účtovníctvo

 

Spracovanie mzdovej agendy spoločnosti v celom jej rozsahu - výplatné pásky, prevodné príkazy, odmeny a bonusy, výkazy do zdravotnej a sociálnej poisťovne, ročné zúčtovanie dane a pod.

gallery/undraw_goals_w8tw
gallery/undraw_calculator_0evy (1)
gallery/undraw_investing_7u74
gallery/undraw_savings_hjfl

Daňová agenda

 

V rámci daňovej agendy sa postaráme o spracovanie daňových priznaní k DPH, kontrólnych a súhrnných výkazov, dani z príjmu právnických osôb a pod.

Podnikateľské plány

 

Mnoho začínajúcich podnikateľov má skvelý a inovatívny nápad, no nevie si poradiť s podrobným plánovaním jeho realizácie či spracovaním finančného plánu. Obráťte sa na nás, radi Vám s tým pomôžeme. 

Budgeting

 

Rozmýšľate o investícii do rozvoja alebo rozšírení Vášho podnikania? Plánujete expanziu do zahraničia? Spracujeme pre Vás rozpočet presne šitý podľa Vašich požiadaviek a finančných cieľov. 

Odbremeňte sa od administratívy a nechajte účtovníctvo na nás!