Podvojné účtovníctvo & Mzdy  & Dane & Reporting

VITAJTE V GMJ CONSULTING!

https://www.gmjconsulting.sk/

Aké sú naše zdroje?

 

  • Odborná znalosť slovenskej účtovnej legislatívy, ale aj IFRS - počas našej odbornej činnosti sme boli súčasťou korporácií, či väčších holdingových spoločností doma aj v zahraničí. Okrem slovenskej legislatívy Vám tak vieme poradiť aj v oblasti medzinárodných účtovných štandardov IFRS a pri spolupráci so zahraničnými obchodnými partnermi. 

 

  • Vysoko kvalifikovaný tím so širokým rozsahom skúseností  - členovia nášho tímu počas rokov nadobudli skúsenosti pri vedení účtovníctva súkromneho sektora a menších s.r.o., spracúvali účtovníctvo neziskových organizácií, aktívne sa podieľali na účtovníctve vo verejnej správe či poisťovníctve. 

 

  • Aktívne sme pôsobili v zahraničí – mnoho poznatkov a skúseností sme si priniesli aj zo zahraničia. Ako súčasť mezdinárodných implementačných projektov sme spolupracovali so spoločnosťami naprieč celej Európy a aj to je jeden z dôvodov, prečo sa pri komunikácii so zahraničnými obchodnými partnermi môžete na nás spoľahnúť.

 

  • Spracúvame Vaše účtovníctvo v najlepšie hodnotenom slovenskom účtovnom softvére od spoločnosti KROS, a.s. - Vďaka kvalitným technológiám a IT zabezpečeniu sú Vaše údaje vždy spracúvané podľa aktuálne platnej legislatívy a je možné Váš fakturačný systém ľahko skonfigurovať s účtovným softvérom. Faktúry a bankové výpisy je možné nahrávať elektronicky a hromadne, čo môže byť veľkou výhodou pre online podnikanie a e-shopy. Sledovanie nákladov a výnosov na základe nákladových stredísk, jednotlivých prevádzok či účtovanie na zákazky pre nás nie je žiadny problém a môže pomôcť najmä podnikateľom s rozšírenou infraštruktúrov, či širším portfóliom produktov a služieb.  

 

  • Neustále sa pre Vás vzdelávame a pravidelne sledujeme zmeny legislatívy - účtovníctvo a finančná sféra je sprevádzaná pravidelnými zmenami v legislatíve, ktoré sledujeme za Vás. 
Lojalita
Profesionalita
Komunikácia
Dôvera
gallery/3 (2)

"Za každým úspešným podnikateľom stojí dobrý a spoľahlivý účtovník."

O nás

GMJ Consulting, s.r.o. je rodinná firma, ktorá vznikla po rokoch praxe v oblasti účtovníctva a financií, a to nie len doma, ale aj v zahraničí. Venujeme sa vedeniu podvojného účtovníctva, mzdového účtovníctva, daňovej agendy a finančnému reportingu pre malé a stredne veľké podniky.

gallery/4(2)

Naše hodnoty

Za každou úspešnou firmou stoja najmä jej spokojní zamestnanci a ľudia, ktorý tvoria jej podstatu. Firemné hodnoty odzrkadľujú to, na čom ľuďom vo firme záleží a ktorým vedú svoju prácu. Tu sú tie naše:

gallery/Dizajn bez názvu (3)
gallery/priscilla-du-preez-234138-unsplash
gallery/Dizajn bez názvu (5)
gallery/Dizajn bez názvu (4)
gallery/Dizajn bez názvu (7)

Všetky Vaše finančné údaje a informácie sú u nas v bezpečí a lojalita voči klientovi je u nás na prvom mieste.

Vždy a za každých okolností sa môžete spoľahnúť na našu profesionalitu pri zastupovaní Vašej spoločnosti pred úradmi a inštitúciami.

Finančné výsledky s Vami pravidelne komunikujeme. Aktívne Vás upozorňujeme na odchýlky a zmeny vo Vašej finančnej situácii.

Dôvera je základom každého obchodného vzťahu a preto robíme všetko preto, aby ste sa na nás mohli spoľahnúť v každej situácii.

    TIPY a novinky aj na naŠOM instagrame a FAcebooku