Podvojné účtovníctvo & Mzdy  & Dane & Reporting

VITAJTE V GMJ CONSULTING!

https://www.gmjconsulting.sk/

Cenník

Každý klient je pre nás jedinečný a individuálny. Snažíme sa pochopiť Váš core business a vžiť sa s Vašimi podnikateľskými procesmi tak, aby ste mali pocit, že máte po ruke svojho osobného účtovníka a finančného manažéra. Pri cenovej ponuke preto prihliadame k Vašim požiadavkam, finančným možnostiam a snažíme sa nájsť spoločnú cestu. Nie sme fanúšikmi tabuľkových cien len na základe počtu jednotlivých položiek alebo faktúr- zohľadňujeme Vaše finančné možnosti a komunikujete s vami všetky zmluvné podmienky a náležitosti.

 

Nezáväznú cenovú ponuku pre Vás spracujeme za pár minút - neváhajte a zistite, koľko môžete ušetriť ešte dnes!

 

 

Naše motto

 

"Svoju prácu robíme s vášňou a práve tá, nás doviedla až sem."

 

Účtovnej a finančnej oblasti sa venujeme už viac než desaťročie a okrem toho, že svoju prácu milujeme, je pre nás zároveň aj koníčkom. Našu prácu robíme s láskou a pokorou, pravidelne sa vzdelávame a neustále vymýšľame nové spôsoby ako ju vylepšiť a posunúť na nový level.

O našej spoločnosti

 

GMJ Consulting, s.r.o. je rodinná firma, ktorá vznikla po rokoch aktívnej práce v oblasti účtovníctva a financií. Svoje vedomosti a skúsenosti sme roky zbierali a zlepšovali na účtovných a ekonomických pozíciách doma aj v zahraničí, a po rokoch praxe sme sa rozhodli osamostatniť a vymeniť zamestnanecké kreslo za podnikateľskú nezávislosť.

Čo ponúkame

 

Každý náš klient je pre nás jedinečný a odlišný a preto sa naše služby snažíme vždy individuálne prispôsobiť potrebám zákazníka. Účtovníctvo pravidelne dopĺňame o spracovanie reportingu, čo nás značne odlišuje od konkurencie. Podnikové financie vnímame ako celok a údaje z účtovníctva sa snažíme pretaviť do formy, ktorej porozumie každý.